Palmares

2013-2014

1ste-provinciale

6de
Joachim Heytens
Winnaar Beker van West-Vlaanderen
2012-2013

1ste-provinciale

3de
Joachim Heytens
Eindronde, uitgeschakeld door VG Oostende
2011-2012

4de-nationale-a

16de
Hans Mullier / Joachim Heytens
Degradatie
2010-2011

3de-nationale-a

18de
Drazen Kukuric
Degradatie
2009-2010

3de-nationale-a

13de
Drazen Kukuric
2008-2009

3de-nationale-a

14de
Kenneth Brylle / Rony Goemaere / Drazen Kukuric
Degradatie... via BAS terug in 3e klasse
2007-2008

4de-nationale-a

1ste
Rony Goemaere
Kampioen!
2006-2007

4de-nationale-a

4de
Rony Goemaere
Eindronde, uitgeschakeld door Hoogstraten VV.
2005-2006

1ste-provinciale

4de
Rony Goemaere
Eindronde, promotie naar bevordering, na thriller in finalematch tegen Soignies 3-1 na verlengingen.
2004-2005

4de-nationale-a

15de
Gizze Vergote / Beni Vervaecke
Degratatie
2003-2004

4de-nationale-a

7de
Gizze Vergote
2002-2003

1ste-provinciale

1ste
Gizze Vergote
Kampioen!
2001-2002

1ste-provinciale

5de
Gizze Vergote
Eindronde, uitgeschakeld door FC Izegem
2000-2001

1ste-provinciale

8ste
Dany Lavens
1999-2000

1ste-provinciale

5de
Dany Lavens
Eindronde, uitgeschakeld door VV Coxyde
1998-1999

1ste-provinciale

11de
Eric Harinck
1997-1998

1ste-provinciale

12de
Eddy Mortier / Eric Harinck
1996-1997

1ste-provinciale

6de
Luc Verhalle / Eddy Mortier
1995-1996

1ste-provinciale

2de
Eddy Mortier
Eindronde, uitgeschakeld door FC Meulebeke
1994-1995

1ste-provinciale

10de
Eddy Mortier
1993-1994

1ste-provinciale

8ste
Chris Muylle / Eddy Mortier
1992-1993

1ste-provinciale

5de
Ronnie Ghekiere / Eddy Mortier
Winnaar Beker van West-Vlaanderen
1991-1992

4de-nationale-a

16de
Eric Harinck / Chris Desmets
Degradatie
1990-1991

4de-nationale-a

9de
Erik Harinck
1989-1990

4de-nationale-a

10de
Luc Millecamps
1988-1989

4de-nationale-a

10de
Luc Millecamps
1987-1988

4de-nationale-a

10de
Jeroom Debrabandere
1986-1987

4de-nationale-a

7de
JP Vanden Bak / Jeroom Debrabandere
1985-1986

4de-nationale-a

6de
JP Vanden Bak
1ste ronde duel met Hoogstraten voor leiding, nadien fel teruggezakt.
1984-1985

4de-nationale-a

11de
Daniël Witdouck
1983-1984

4de-nationale-a

11de
Werner Weeremans
1982-1983

1ste-provinciale

1ste
Werner Weeremans
Kampioen!
1981-1982

1ste-provinciale

8ste
Arnold Lagast
1980-1981

1ste-provinciale

2de
Arnold Lagast
Leider tot op voorlaatste speeldag, zelfde punten als Gullegem, 1 match minder gewonnen.
1979-1980

1ste-provinciale

12de
Arnold Lagast
1978-1979

1ste-provinciale

4de
Arnold Lagast
1977-1978

1ste-provinciale

9de
Julien Vanpraet
1976-1977

1ste-provinciale

8ste
Julien Vanpraet
1975-1976

2de-provinciale-b

1ste
Julien Vanpraet
Kampioen!
1974-1975

1ste-provinciale

14de
Gaby Vanneste
Degradatie
1973-1974

2de-provinciale-b

2de
Gaby Vanneste
Promotie
1972-1973

3de-provinciale-c

1ste
Jeroom Debrabandere
Kampioen!
1971-1972

3de-provinciale-c

8ste
Jeroom Debrabandere
1970-1971

4de-provinciale

2de
André Verschoore
Promotie via testmatch tegen Oostduinkerke, gewonnen na verlengingen met 4-1.
2014
Beker van West-Vlaanderen
2008
Kampioen 4de nationale
2003
Kampioen 1ste provinciale
1993
Beker van West-Vlaanderen
1983
Kampioen 1ste provinciale
1976
Kampioen 2de provinciale
1973
Kampioen 3de provinciale