Verslag

Dikwijls wordt er gepraat van de wedstrijd van de laatste kans. Voor beide ploegen was deze spreuk vandaag van toepassing.

Op het kunstgras van Avanti Stekene moest KSCW op zoek naar de 3 punten om de kansen gaaf te houden. Het startte sterk aan de wedstrijd en na amper 8 minuten kreeg Jari Dejaegere de kans om zijn ploeg al snel op voorsprong te trappen. De kans werd echter gemist. De thuisploeg kwam iets beter in het spel en op het kwartier moest Brandon Vanderbeken zich een eerste keer onderscheiden op een trap van buiten de rechthoek. Het was slechts uitstel want op hoekschop ging de bal naar de 2e paal, wordt terug gekopt en makkelijk binnengetrapt door Martens. Wielsbeke op achtervolgen. Het vervolg van de eerste helft was geen hoogstaand spel. Net voor affluiten miscommunicatie in ons centrum waardoor Avanti een aanval kon opzetten en de 2-0 op het hoofd van Broeckaert schilderen. KSC. WIELSBEKE moest in de tweede helft achtervolgen.

Net voor de start van de 2e helft vernamen we dat Kvv Sint-Denijssport hun wedstrijd gewonnen had en daardoor 8pt voor stond. Wielsbeke moest winnen om toch nog kans te houden op een langer verblijf in 3e amateur.

De 2e helft was nog maar net begonnen wanneer, de net ingevallen Charles Noppe, de aansluitingstreffer binnen kon koppen. De geelhemden probeerden maar echte grote kansen bleven uit. Halfweg de tweede helft een counter van Avanti. De bal werd voorgezet en De Waele trapte van buiten de rechthoek de bal onhoudbaar binnen. Wielsbeke zette nu alles op alles. Een kwartier voor het einde kon Jari toch zijn doelpuntje meepikken en de 3-2 binnenkoppen. Het beloofde een spannend slot te worden. Net voor het einde stond de gelijkmaker op het bord. Thomas Coopman kon de bal in twee tijden voorbij de doelman krijgen. Met 3-3 was de thuisploeg al veroordeeld tot degradatie, Wielsbeke verloor opnieuw 2 pt op St Denijs. Dus werd er alles of niets gegokt. Bijna kwam het winnende doelpunt nog op het scorebord. Maar de grootste kans was nog voor de thuisploeg. Op counter diende Brandon ons recht te houden. 3-3 werd dan ook de eindstand.

Met nog 3 wedstrijden te gaan staat KSCW 7 punten achter op een niet degradatieplaats. We gooien de handdoek nog niet in de ring maar laat ons samen genieten van de mogelijks laatste weken op nationaal niveau. Volgende week stunten tegen KV Diksmuide Oostende ?